Contact

SINT-MARTENS-LATEM, Latemstraat 5                                                            alle dagen open: 14u – 18.30u                                                                    zaterdag, zondag en feestdagen: 10.30u – 18.30u

of op afspraak

Tel.: 09 395 08 88 – Gsm: 0477 482 370 

info@modus8.be

 

KNOKKE , Zeedijk 697B – Het Zoute                                                     maandag, donderdag, vrijdag : 10u-12.30u / 13.30u -18u               zaterdag, zondag en feestdagen : 10.30u – 18.30u

tijdens vakanties alle dagen open

of op afspraak

Tel 050 61 62 70  –  Gsm 0477 482 370 
info@modus8.be

LET OP:

  • Vanwege de beurs Cocoon is onze galerij in Knokke de weekenden 18-19.11 en 25-26.11 gesloten
    Nina Van Den Bosch

    Nina Van Den Bosch

    Owner

    nina@hores.be

    Bram de Jonge

    Bram de Jonge

    Art director

    bram@hores.be

    Brigitte Pauwels

    Brigitte Pauwels

    Management assistent

    brigitte@hores.be

    Justine Van Vreckem

    Justine Van Vreckem

    Finance + graphic design

    justine@hores.be

    Beatrijs Verdonck

    Beatrijs Verdonck

    Sales MOdus 8 + interior

    beatrijs@hores.be

    Quendrim Zeqiri

    Quendrim Zeqiri

    Logistics

    qendrim@hores.be

    Pascale Vandevelde

    Pascale Vandevelde

    Sales Knokke

    pascale@hores.be